Artūrs Rižeščonoks

Esmu dzimis 1990. gada 8.decembrī. Pirmo reizi par Dievu dzirdēju 11 gadu vecumā, taču drīz pēc 3 gadiem atdevu savu sirdi Jēzum Kristum. 2004. gada decembrī slēdzu derību ar Dievu ūdenskristībās. Pēc šī īpašā notikuma manā dzīvē sākās aktīva kalpošana draudzē un ārpus tās.

15 gadu vecumā pavisam negaidot, kādā lūgšanu sapulces laikā es piedzīvoju īpašu Dieva spēku un pieskārienu, kā rezultātā es tiku kristīts Svētajā Garā ar līdzejošu zīmi - jaunās valodās. Pēc šī pārdabiskā notikuma pilnībā izmainījās mana lūgšanu dzīve. Tā kļuva ļoti interesanta un īpaša. 

Šo desmit gadu laikā esmu piedzīvojis un redzējis, ka Dievs reāli dziedina, atbrīvo, glābj un kristī ar Svēto Garu, kā arī atjauno ticības liesmu ticīgo sirdīs. Tie ir bijuši īpaši un brīnišķīgi mirkļi manā dzīvē. Šodien varu baudīt Dieva spēku savā dzīvē un ikdienā un redzēt to, ka Svētais Gars turpina aizdedzināt daudzu cilvēku sirdis ar uguni, tāpēc mana lūgšana ir redzēt arvien vairāk nodevušos kristiešus mūsu zemē.

Esmu aicināts pilna laika kalpošanā vadot Latvijas Lūgšanu tīklu (www.lugsana.lv), rīkojot lūgšanu sapulces un dievkalpojumus, lūdzot par cilvēkiem, tiekoties ar tiem, sludinot Dieva Vārdu par attiecībām ar Dievu, svētumu, nodošanos u.c. svarīgām tēmām.

___ ___ ___

Ja Jūs vēlaties personīgi atbalstīt Artūru finansiāli, tad Jums ir iespēja to darīt ziedojot:

ARTŪRS RIŽEŠČONOKS

Konts: LV16HABA0551018076164

Banka: Swedbank, mērķis: Atbalsts
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .